Veterināro zāļu un barības lieltirgotava

Veterināro zāļu un barības lieltirgotava
SIA Dr.Beinerts Veterināro zāļu lieltirgotava
  • Institūta iela 4, Salaspils, Salaspils novads, LV – 2169
  • 67941001
  • Darba laiks

    Darba dienās 09:00-17:00

SIA Dr. BEINERTS ir svarīgi, lai veterinārārstam būtu viss nepieciešamais dzīvnieku ārstēšanā ne tikai ārkārtas gadījumos, bet arī profilaksē un atveseļošanās periodos. Tāpēc ir nepieciešams nepārtraukti pārraudzīt tirgus situāciju arī papildbarību sortimentā. Sadarbojoties ar vadošajām Latvijas veterinārajām lieltirgotavām mēs spējam nodrošināt plašu klāstu ar papildbarībām, tomēr plašā sadarbība ar Centrāleiropas un citu valstu uzņēmumiem sniedz mums iespēju iepazīstināt Latvijas veterinārās aprūpes sfērā strādājošos profesionāļus un iesācējus ar patiesi kvalitatīvu, pasaulē atzītu un pazīstamu produkcijas sortimentu. SIA Dr. Beinerts ir asociēts biedrs Latvijas veterināro zāļu lieltirgotavas asociācijā, kas paver plašas iespējas sadarboties ar vietējām Latvijas veterināro zāļu lieltirgotavām un turēt pulsu uz Latvijas normatīvo aktu izstrādes koncepcijām, izmaiņām un risināt dažādas nozares jautājumus augstākā līmenī.

SIA Dr.Beinerts Veterināro zāļu lieltirgotava 0SIA Dr.Beinerts Veterināro zāļu lieltirgotava 0SIA Dr.Beinerts Veterināro zāļu lieltirgotava 0
Jānis Beinerts
Ko saka ārsts?
Lai novērstu parazītu invāziju, ieteicams stingri ievērot dzīvnieka apstrādi pret tārpiem, veicot to vismaz vienu reizi trijos mēnešos.