Produkti katrā mājā

ReConvales Tonicum Katze

Šķidra diētiskā papildbarība kaķiem, ko lieto, lai uzņemtu svaru atveseļošanās laikā un aknu lipidozes gadījumā.

Svarīgas īpašības:
Augsts enerģijas saturs, svarīgu barības vielu augsta koncentrācija, viegli sagremojamas sastāvdaļas (alus raugs, liellopa gaļas ekstrakts, vistas aknas).

Sastāvdaļas: gaļa un dzīvnieku izcelsmes blakusprodukti (liellopa gaļas ekstrakts 2%, vistas aknas 0,9%), augu izcelsmes blakusprodukti, eļļas un tauki, minerālvielas.

Analītiskie komponenti: koppelni 1,2%, kopeļļas un koptauki 4,5%, kokšķiedra 0,4%, kopproteīns 3,5%, , ūdens 84,6%.
Maiņas enerģija: 60 kcal/100 g

Papildus uz 1000 ml: uzturfizioloģiskās piedevas: A vit. 2.000 SV, D vit. (D 3 vit.) 950 SV, dzelzs (dzelzs- aminoskābju helāts, hidrāts) 14 mg, taurīns 1.380 mg, mangāns (mangāna-aminoskābju helāts, hidrāts) 2 mg, cinks (cinka-aminoskābju helāts, hidrāts) 7 mg.
Lietošana un devas: Pirms lietošanas sakratīt! Kaķim izbaro 45 ml dienā uzreiz vai sadala vairākās reizēs dienā.
Ieteicamais lietošanas ilgums: līdz izveseļošanās beigām. ReConvales Tonicum var lietot 1-6 dienas ilgi katru mēnesi.Par lietošanas ilgumu konsultēties ar veterinārārstu.
ReConvales Tonicum nevajadzētu lietot kā vienīgo ēdiena avotu, jo tas šim nolūkam satur pārāk maz enerģijas. Var izbarot atsevišķi vai pievienot mīkstai vai sausai barībai. Pirms izbarošanas sasildīt līdz istabas temperatūrai.
Atvērta flakona saturs jāuzglabā vēsā vietā un jāizlieto 10 dienu laikā.
Cita informācija: nesatur krāsvielas un konservantus. Nesatur laktozi, glikozi, piena produktus, graudaugus, soju.
Proteīna avoti: liellopu gaļas ekstrakts, vistas aknas.
Lietošana:
Svara palielināšanai. Samazināts svars parasti norāda uz nepietiekamu ēšanu. Bieži novēro veciem un hroniski slimiem dzīvniekiem. Samazināta apetīte arī ir dzīvniekiem ar zobu, mutes dobuma, rīkles problēmām. ReConvales Tonicum labi palīdz šādos gadījumos. Tas stimulē apetīti, nodrošina ar šķidrumu, piegādā augstvērtīgas olbaltumvielas, vitamīnus un minerālvielas. Papildbarību var lietot arī zobu un smaganu sāpīgu saslimšanu gadījumos.
Atveseļošanās. Pēc operācijām, infekcijas slimību, gremošanas traucējumu gadījumos. Šādos gadījumos dzīvnieki cieš no apetītes zuduma. ReConvales Tonicum stimulē barības uzņemšanu.
Aknu lipidoze. Galvenais izveseļošanās noteikums ir barības uzņemšana. ReConvales Tonicum palīdzēs kaķim atgriezties pie ikdienas ierastās barības.
Fasējums: 6×45 ml. Sērijas numurs un derīguma termiņš: skatīt uz iepakojuma.

ReConvales Tonicum Katze
Kur nopirkt?


Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes