Produkti katrā mājā

ReConvales Tonicum Hunde

Apetītes stimulētajs

Šķidra diētiskā papildbarība suņiem svara uzņemšanai, kā arī atveseļošanās laikā.

Svarīgas īpašības:
Augsts enerģijas saturs, svarīgu uzturvielu augsta koncentrācija, viegli sagremojamas sastāvdaļas (alus raugs, liellopa gaļas ekstrakts, vistas aknas).

Sastāvdaļas: augu izcelsmes blakusprodukti, gaļa un dzīvnieku izcelsmes blakusprodukti (liellopa gaļas ekstrakts 1,2%, vistas aknas 0,6%), eļļas un tauki, minerālvielas, raugs.

Analītiskie komponenti: koppelni 1,2%, kopeļļas un koptauki 2,8%, kokšķiedra 0,5%, kopproteīns 3,3%, ūdens 86,9%.
Maiņas enerģija: 50 kcal/100 g

Papildus uz 1000 ml: uzturfizioloģiskās piedevas: A vit. 1 800 SV, D vit. (D 3 vit.) 950 SV, dzelzs (dzelzs- aminoskābju helāts, hidrāts) 14 mg, taurīns 1 100 mg, mangāns (mangāna-aminoskābju helāts, hidrāts) 2 mg, cinks (cinka-aminoskābju helāts, hidrāts) 7 mg.

Lietošana un devas: Pirms lietošanas sakratīt! Atkarībā no suņa svara:
līdz 15 kg ½-1 flakons/dienā
virs 15 kg 1 flakons/dienā
Izbaro uzreiz vai sadala vairākās reizēs dienā. Ieteicamais lietošanas ilgums: līdz pilnīgai izveseļošanai. ReConvales
Tonicum var lietot 1-6 dienas ilgi katru mēnesi vai katru dienu. Par lietošanas ilgumu konsultēties ar veterinārārstu.

ReConvales Tonicum nevajadzētu lietot kā vienīgo ēdiena avotu, jo tas šim nolūkam satur pārāk maz enerģijas. Var izbarot vienu pašu vai pievienot mīkstai vai sausai barībai. Pirms izbarošanas sasildīt līdz istabas temperatūrai.
Atvērta flakona saturs jāuzglabā vēsā vietā un jāizlieto 10 dienu laikā.
Cita informācija: nesatur krāsvielas un konservantus. Nesatur laktozi un glikozi. Proteīna avoti: liellopu gaļas ekstrakts, vistas aknas.

Lietošana:
Svara palielināšanai. Samazināts svars parasti norāda uz nepietiekamu ēšanu. Bieži novēro veciem un hroniski slimiem dzīvniekiem. Samazināta apetīte arī ir dzīvniekiem ar zobu, mutes dobuma, rīkles problēmām. ReConvales Tonicum labi palīdz šādos gadījumos. Tas stimulē apetīti, nodrošina ar šķidrumu, piegādā augstvērtīgas olbaltumvielas, vitamīnus un minerālvielas. Papildbarību var lietot arī zobu un smaganu sāpīgu saslimšanu gadījumos. Atveseļošanās. Pēc operācijām, infekcijas slimību, gremošanas traucējumu gadījumos. Šādos gadījumos dzīvnieki cieš no apetītes zuduma. ReConvales Tonicum stimulē barības uzņemšanu.

Fasējums: 90 ml. Sērijas numurs un derīguma termiņš: skatīt uz iepakojuma.

ReConvales Tonicum Hunde
Kur nopirkt?


Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes