Produkti katrā mājā

ReConvales Power

Diētiskā papildbarība suņiem un kaķiem.

Enerģētiskā vitaminizētā pasta lietojama atveseļošanas periodā un samazināta svara gadījumā. Jaunā formula ar taurīnu.

ReConvales Power ir ļoti garšīga pasta, kura sniedz dzīvniekam enerģiju un vitamīnus koncentrētā formā. Taurīns ir esenciālā aminoskābe kaķiem.

ReConvales Power pasta ir lietojama suņiem un kaķiem, kuriem ir samazināts svars apetītes zuduma vai slimības dēļ, kuri nepietiekami ēd pēc operācijas, atveseļošanās periodā pēc slimības, kā arī ja ir kādu vielu deficīts vai paaugstināts enerģijas un vitamīnu patēriņš.

Papildbarības galvenās fizioloģiskās īpašības: augsts enerģijas saturs, augsta svarīgu barības vielu koncentrācija, viegli sagremojamas sastāvdaļas.

Sastāvdaļas: eļļas un tauki, raugs, minerālvielas.
Analītiskie komponenti: kopproteīns 16%, koptauki un kopeļļas 58%, kopkokšķiedra 1%, koppelni 14%.
Sagremojama enerģija: 498 kcal/100 g.
Papildus uz 1000g: uzturfizioloģiskās piedevas: E vitamīns 1200 mg, A vitamīns 135000 SV, B 1 vitamīns 250 mg, B 2 vitamīns (riboflavīns) 30 mg, B 6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds)150 mg, B 12 vitamīns (ciankobalamīns) 350 μg, D 3 vitamīns 2000 SV, folskābe 9 mg, pantotēnskābe (kalcija-D-pantotēnāts) 300 mg, nikotīnskābe 350 mg, biotīns 3 mg, taurīns 5000 mg, dzelzs (glicīna dzelzs helāts, hidrāts) 100 mg, mangāns (glicīna mangāna helāts, hidrāts) 60 mg, cinks (glicīna cinka helāts, hidrāts) 100mg. Tehnoloģiskā piedeva: butilhidroksianizols 148 mg.

Lietošana: papildinot uzturu paaugstināta barības vielu patēriņa gadījumā: 1 reizi dienā 1 tējkarote uz 5 kg dzīvnieka svara. Nepietiekamas barības uzņemšanas gadījumā: 1 reizi dienā 3 tējkarotes uz 5 kg dzīvnieka svara.
Lietošanas ilgums: līdz dzīvnieks ir vesels.
Par lietošanu un lietošanas ilgumu konsultēties ar veterinārārstu.

Glabāšana: istabas temperatūra.
Fasējums: 70 g.
Sērijas numuru un derīguma termiņu skatīt uz iepakojuma.

ReConvales Power
Kur nopirkt?


Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes