Produkti katrā mājā

RodiCare ® Instant

Pilnvērtīga barība pundurtrušiem, jūras cūciņām, degu un šinšillām.

Īslaicīgai barošanai šādos gadījumos: apetītes zudums, novājināti dzīvnieki, pirms un pēc zobu ārstēšanas un atveseļošanas periodā.

RodiCare ® instant ir pulverveida augstvērtīga pilnvērtīga barība pundurtrušiem, jūras cūciņām, degu un šinšillām, kuri pagaidām nevar
patstāvīgi ēst cietu barību. RodiCare ® instant šķīdumu var izmantot arī citiem grauzējiem, zālēdājiem reptiļiem un putniem, tikai šķīdums
jāpapildina ar sugai nepieciešamām vielām.

RodiCare ® instant arī var izmantot kā papildlīdzekli mazuļu izbarošanai, kā arī vājiem jaundzīvniekiem, kuriem vairāk nav nepieciešams piens.

RodiCare instant satur nepieciešamus vitamīnus un minerālvielas. Ar augstu C vitamīna saturu nodrošina jūras cūciņu vajadzības, kuras īslaicīgi nesaņem svaigu barību.

Augsts neapstrādātu šķiedru saturs no Alpu pļavu zāles miltiem, sojas pupu mizas un auzu klijas ir pamats zarnu mikrofloras uzturēšanai un veicina zarnu peristaltiku.
Pektīni un frukto-oligosaharīdi (FOS) selektīvi veicina vēlamās tievo un resno zarnu mikrofloras attīstību (prebiotikas).
Vitamīni un minerālvielas novērš ar barības uzturvērtību saistītas slimības un barības vielu deficītu.
Grieķu sierāboliņa sēklas, kalmju saknes un kurkuma stimulē apetīti un peristaltiku.
Kumelīšu ziedi, piparmētra, fenhelis, ķimenes un lakrica papildina barību ar vērtīgām fitoķīmiskām vielām.

Sastāvdaļas: Alpu pļavu zāle 30 %, sojas pupu miza 25 %, lini, auzas 10 %, kviešu asni, fenheļa sēklas 1,5 %, rapšu eļļa, piparmētra 1 %, piparmētra 1%, ķimeņu sēklas 1%, pektīns 1 %, nātrija hlorīds, grieķu sierāboliņa sēklas 0,5%, lakrica 0,5%, kurkuma 0,5%, kalmju saknes 0,5%, kumelīšu ziedi 0,5%, fruktooligosaharīdi 0,25%.

Analītiskie komponenti: koppelni 6,9%, kopproteīns 16%, eļļas un tauki 4,8%, kokšķiedra 22%, kalcijs 0,5%.

Papildus uz katru kg: uzturfizioloģiskās piedevas: A vit. 11 400 SV, D 3 vit. 760 SV, E vit. 38 mg, C vit. 9 510 mg, K 3 vit. 1,9 mg, B 1 vit. 1,4 mg, B 2 vit./riboflavīns 3,8mg, B 6 vit./piridoksīna hidrohlorīds 3,8 mg, B 12 vit./ciankobalamīns 28,5 μg, niacīns 19 mg, kalcija-D-pantotenāts 12,8 mg, holīna hlorīds 285 mg, dzelzs (dzelzs(II)-sulfāts, monohidrāts ) 47,5 mg, mangāns (mangāna (II) oksīds ) 38 mg, cinks (cinka oksīds) 57 mg, varš (vara(II) sulfāts, pentahidrāts) 11,9 mg, kalcija jodāts (bezūdens) 0,9 mg, selēns (nātrija selenīts) 0,2 mg, apvalkots kobalta (II) karbonāts-granulāts 0,4 mg.

Lietošana un devas: pulveri sajauc ar siltu ūdeni 1:2 un maisa kamēr izveidojas putra. Pēc vajadzības var uztaisīt šķidrāku vai biezāku putru.
Atkarībā no dzīvnieka svara jāizbaro 60-80 ml putras dienā uz dzīvmasas kg, sadalot 5-6 ēdienreizēs, ja veterinārārsts nav rekomendējis savādāk. Ļoti vāji dzīvnieki jābaro pēc iespējas biežāk (ik pēc 2-3 stundām) ar nelielām porcijām. Atkarībā no dzīvnieku sugas, svara, vecuma un dzīvnieka stāvokļa, nepieciešamais barības daudzums un biežums var atšķirties, un tādēļ jāsaskaņo ar veterinārārstu. Vispirms barību piedāvā uz trauka vai ar karoti. Ja dzīvnieks patstāvīgi neēd RodiCare Instant uzreiz izbaro piespiedu kārtā ar šļirci, uzmanīgi ievadot barību nelielās porcijās mutes kaktiņā. Pārejas laikā no šķidrās barības uz cieto, barības maisījumā samazina ūdens daudzumu un veido nelielas mīklas klimpiņas. Tiklīdz dzīvnieks atkal sāk ēst cieto barību, attiecīgi samazina RodiCare Instant mitro devu. Sagatavotu putru glabāt vēsā vietā un izbarot 12 stundu laikā. Neizbarot atdzesētu.

Noradījumi: vienmēr jābūt brīvi pieejamam labam sienam un svaigam ūdenim. Tā kā gremošanas trakta reģenerācija var ilgt vairākas nedēļas,
pārejas periodā uz cietu barību, izmantojiet RodiCare basic.

Fasējums: 20 g. Sērijas numuru un derīguma termiņu skatīt uz iepakojuma. Glabāt temperatūrā līdz 25 0 C un sausā vietā!

RodiCare ® Instant
Kur nopirkt?


Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes