Aktualitātes

Negadījumos cietušo un slimo vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu…

Negadījumos cietušo un slimo vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu dzīvnieku ķeršana un aprūpe Rīgā

Par negadījumos cietušo un slimo vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu dzīvnieku ķeršanu un aprūpi Rīgas administratīvās teritorijas robežās RD Mājokļu un vides departaments organizē iepirkumus uz 3 gadiem. Ar šo informējam, ka RD Mājokļu un vides departaments ir noslēdzis līgumu līdz 2018. gada 8. februārim ar SIA „Dr. Beinerts”, kurš ir aktuālā laika iepirkuma uzvarētājs.

Gadījumos, ka pamanāt Rīgas administratīvās teritorijas robežās negadījumā cietušus un slimus vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušus dzīvniekus nekavējoties zvaniet pa tālruni 67558855.

Negadījumos cietušo un slimo vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu…

Negadījumos cietušajam, slimajam vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajam dzīvniekam visu diennakti tiek nodrošināta dzīvnieku ķērāja izbraukšana uz notikuma vietu Rīgas administratīvās teritorijas robežās.

Tiek nodrošināt dzīvnieka veterinārā apskate, veterinārmedicīniskās palīdzības sniegšana (brūču apstrāde, sašūšana, pretsāpju līdzekļa ievadīšana, dzīvnieka nogādāšana Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē vai veterinārajā klīnikā dzīvnieka eitanāzijai.

Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes