Aktualitātes

Kaliņojošo suņu izķeršana Rīgā

Klaiņojošo suņu izķeršana Rīgā

Par klaiņojošo suņu izķeršanu Rīgas administratīvās teritorijas robežās un nogādāšanu uz Rīgas pilsētas apmaksātu dzīvnieku patversmi RD Mājokļu un vides departaments organizē iepirkumus uz 3 gadiem. Ar šo informējam, ka RD Mājokļu un vides departaments ir noslēdzis līgumu līdz 2018. gada 8. februārim ar SIA „Dr. Beinerts”, kurš ir aktuālā laika iepirkuma uzvarētājs.

SIA „Dr. Beinerts” dzīvnieku ķērāju dienests saskaņā ar līgumu nodrošina klaiņojošo suņu izķeršanu (prioritāte ir agresīvi suņi, kas var apdraudēt sabiedrisko kārtību) un negadījumos cietušo suņu savākšanu no ielām Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežās.

Kaliņojošo suņu izķeršana Rīgā

Pēc 14 dienām suņi tiek atdoti atrastajiem īpašniekiem vai privātai patversmei, kura turpina meklēt šiem suņiem jaunas mājas. Suns var tikt atdots arī pirms 14 dienu termiņa, ja tam atrodas tā esošais īpašnieks. Neārstējami slimi suņi tiek eitanizēti pēc sertificēta veterinārārsta slēdziena.

Pēc līguma nosacījumiem klaiņojošo suņu izķeršana ietver:

1. Informācijas saņemšanu no iedzīvotājiem par klaiņojoša suņa atrašanās vietu pa tālruni 67558855 no plkst. 9:00 – 18:00, no policijas agresīva suņa gadījumā – visu diennakti.

2. Dzīvnieku ķērāja došanos uz norādīto suņa atrašanās rajonu no plkst.8:30 līdz plkst.17:30, agresīva suņa gadījumā – visu diennakti;

3. Suņa meklēšanu un notveršanu saskaņā ar normatīviem aktiem par klaiņojoša dzīvnieka izķeršanu;

4. Suņa nogādāšanu uz Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi vai veterināro klīniku.

Pakalpojumu piesaka klātienē SIA „Dr.Beinerts” Ģertrūdes ielā 101, Rīgā vai pa tālruni 67558855. Pēc izsaukuma saņemšanas par klaiņojošo vai negadījumos cietušo suni SIA „Dr. Beinerts” izbrauc uz noteiktu suņa atrašanas vietu, veic suņa izķeršanu un nogādāšanu uz pilsētas apmaksātu patversmi vai veterināro klīniku.

Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes