Diennakts veterinārā klīnika

Klīnikas
SIA Dr.Beinerts Diennakts veterinārā klīnika un aptieka
  • Ģertrūdes iela 101, Rīga, LV – 1009
  • 67288539
  • Darba laiks

    00:00-24:00

Diennakts veterinārā klīnika atrodas ģeogrāfiski ļoti pieejamā vietā Rīgas centrā ar bezmaksas stāvvietu pagalmā. Piedāvā stacionāra pakalpojumus, kur klientiem ir iespēja atsāt slimu dzīvnieku zinošu ārstu un gādīgu asistentu apgādībā pēcoperācijas periodā vai rehabilitācijas laikā. Dzīvnieki tiek aprūpēti, tiem tiek veiktas visas manipulācijas veselības stāvokļa uzlabošanai, ar tiem tiek iets pastaigās un nodrošina atsevišķas, mierpilnas telpas. Diennakts veterinārās klīnikas teritorijā izveidots suņu pastaigu laukums, kurā dzīvnieki var pastaigāties, kārtot savas dabiskās vajadzības laikā, kad rinda pie veterinārārsta ir kļuvusi garāka kā parasti. Diennakts veterinārā klīnika piedāvā pakalpojumus: terapijā, ķirurģijā, veic suņu un kaķu veic suņu un kaķu kastrāciju un sterilizēšanu, ginekoloģijā, piometras operācijas, stomatoloģijā, zobakmens aplikuma noņemšanā, oftalmoloģijā, veic dzīvnieku vakcināciju un identifikāciju (mikročipa ievadīšanu), analīžu paraugu noņemšanu un nogādāšanu līdz laboratorijai, dzīvnieka reģistrāciju Lauksaimniecības datu centrā, veic dzīvnieku eitanāziju un daudzus citus pakalpojumus, kas tiek nodoršināti visu diennakti.

SIA Dr.Beinerts Diennakts veterinārā klīnika un aptieka 0SIA Dr.Beinerts Diennakts veterinārā klīnika un aptieka 0SIA Dr.Beinerts Diennakts veterinārā klīnika un aptieka 0
Abubakars Gasanhanovs
Ko saka ārsts?
Cilvēces ētiskais pienākums ir nodrošināt visu sugu dzīvnieku labturību un aizsardzību, jo katrs īpatnis pats par sevi ir vērtība.
Veterinārārsti