Produkti katrā mājā

CANI GEL DROPS

Papildbarība suņiem locītavu slimību terapijas atbalstam un profilaksei.

Papildbarībā esošās olbaltumvielu sastāvdaļas palielina kolagēna olbaltumvielu veidošanos locītavās (sinoviālā šķidrumā) un tajā pašā laikā nodrošina spēcīgus kaulus un skrimšļaudus. Papildus želatīna hidrolizātam, CaniGel tabletes satur arī žāvētu un maltu Jaunzēlandes zaļlūpu gliemenes gaļu. Želatīns ir galvenais kaulu, skrimšļu, cīpslu un matu komponents.
Tāpēc to lieto cilvēku medicīnā, lai novērstu un atvieglotu osteoartrītu. Tas arī ir īpaši svarīgi suņiem, kuriem ir patoloģijas locītavās un cīpslās vai vecuma izraisīta nodiluma, pārslodzes, iekaisuma vai ievainojuma ietekmē.
Papildsastāvdaļas biotīns, cinks un E vitamīns veicina spēcīgu, stipru nagu un spilventiņu attīstību.
Zinātniskie pētījumi apstiprina želatīna pozitīvo ietekmi uz kauliem, skrimšļiem, cīpslām un matiem suni. CaniGel tabletes ir garšīgas un tās var papildināt jūsu ikdienas maltīti.

Analītiskie komponenti: kopproteīns 60%, koptauki 0,1%, koppelni 2,7%, kokšķiedra 9,0%.

Sastāvdaļas: želatīna hidrolizāts 65%, raugs, dekstroze, zaļlūpu gliemenes gaļa (izžāvēta un samalta) 1,5%, dikalcija fosfāts.
Papildus uz katru kg: uzturfizioloģiskās piedevas: biotīns (3a880) 210 000 mkg, E vitamīns (3a700) 3500 mg, cinks (cinka oksīds)-(3b603) 700 mg.

Lietošana: (Vienā mērkarotē ir 10g pulvera):
Maziem suņiem (3-10kg) 5 – 6 tabl. dienā
Vidējiem suņiem (10-20kg) 7 – 8 tabl. dienā
Lieliem suņiem (20-40kg)/virs 40 kg 9 – 10 tabl. dienā (10-20)

Iepakojums: 500g.
Derīguma termiņu skatīt uz iepakojuma.
Uzglabāt vēsā un sausā vietā!

CANI GEL DROPS
Kur nopirkt?


Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes