Aktualitātes

Bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu savvaļas dzīvnieku ķeršana…

Bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu savvaļas dzīvnieku ķeršana, aprūpe Rīgā

Par bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu savvaļas dzīvnieku ķeršanu un aprūpi Rīgas administratīvās teritorijas robežās RD Mājokļu un vides departaments organizē iepirkumus uz 3 gadiem. Ar šo informējam, ka RD Mājokļu un vides departaments ir noslēdzis līgumu līdz 2018. gada 8. februārim ar SIA „Dr. Beinerts”, kurš ir aktuālā laika iepirkuma uzvarētājs.

Gadījumos, ka pamanāt Rīgas administratīvās teritorijas robežās bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušus savvaļas dzīvniekus vai lielos putnus nekavējoties zvaniet pa tālruni 67558855.

Bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu savvaļas dzīvnieku ķeršana…

Sadarbojoties ar visiem atbildīgajiem dienestiem – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD), Valsts meža dienestu (VMD), Rīgas mežu aģentūru un Rīgas domes Mājokļu un vides departamentu, Dzīvnieku ķērāji operatīvi, diennakts režīmā sniedz palīdzību Rīgas pilsētā ieklīdušam savvaļas dzīvniekam.

Pēc veterinārmedicīniskās palīdzības sniegšanas, savvaļas dzīvnieks tiek nogādāts atpakaļ mežā. Ja dzīvnieks ir savainots tā, ka, lai atvieglotu tā ciešanas, ir jāveic eitanāzija, tad saskaņojot to ar attiecīgo dienestu, sertificēts veterinārārsts veic dzīvnieka eitanāziju saskaņā ar Veterinārmedicīnas likumu un Dzīvnieku aizsardzības likumu.

Aktualitātes
Dr. Beinerts Aktualitātes